Ubezpieczenia majątkowe

Dla każdego człowieka bezpieczną przystanią i miejscem, w którym może być naprawdę sobą jest jego dom. Nic więc dziwnego, że każdy z nas dba o niego najlepiej jak potrafi.

Ubezpieczenia majątkowe ochronią Cię m.in. przed zalaniem, pożarem czy aktami wandalizmu. W przypadku takich zdarzeń gwarantujemy wypłacenie ubezpieczenia, które pozwoli Ci odbudować utracony dorobek. Wprawdzie pewnym zdarzeniom losowym zapobiec nie sposób, możliwe jest jednak złagodzenie ich skutków.

Oferujemy ubezpieczenie:
-mieszkania, domu,
-budynków gospodarczych,
-ruchomości domowych,
-mienia służbowego,
-budynków i lokali w budowie,
-domków letniskowych,

Ubezpieczamy zarówno od szkód spowodowanych działaniem sił natury (ogień, powódź, opad śniegu i gradu, etc.), jak i przed dewastacją, kradzieżą z włamaniem czy rabunkiem.

Ubezpieczenie majątkowe można wzbogacić o wykupienie ubezpieczenia OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie OC dotyczyć będzie np. zalania innego mieszkania, nieodśnieżenia posesji czy pogryzienia przez psa.
Uzupełnieniem oferty jest ubezpieczenie NNW.

Pamiętaj, że jedynie wykupienie ubezpieczenia majątkowego pozwoli Ci zrekompensować poniesione w wyniku zdarzeń losowych straty. Te, jak i inne ubezpieczenia można nabyć w jednym z naszych biur:
Warszawa (ul. Krzywickiego 34 bud. B),
Ożarów Mazowiecki (ul. Poznańska 280 lok. 2A).

Nie obawiaj się tego, co może Ci się przytrafić. Ubezpiecz to, co jest dla Ciebie cenne i śpij spokojnie. 


WYBIERZ UBEZPIECZENIE DLA SIEBIE